İfşa

Telegramda bir çok farklı kategoride binlerce kanal mevcuttur. Bunlar arasında öne çıkan ve son dönemlerde Türkiye’de oldukça popüler olan kategori türk ifşa olarak da bilinen telegram ifşa grupları ve kanallarıdır. Bu gruplar her ne kadar dışarıdan kötü bir imaj veriyor olsa da esas amaçları yetişkinlere yönelik +18 içerikleri derleyerek bir başlık altında toplamaktır.

Telegram yapısı itibariyle kullanıcıların isim soyisimlerini ve numaralarını gizleyebilmelerine olanak sağlıyor. Telegram’ın anonimliği ön planda tutması bir çok kullanıcının Telegram’da bulunan +18 grupları gönül rahatlığıyla kullanabilmesine olanak sağlamıştır. Tüm bunlar telegram ifşa sohbet gruplarında istediğiniz şekilde sohbet edebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Telegram’daki topluluklar gruplar ve kanallar olarak ikiye ayrılmaktadır. Kanallar daha çok yöneticiler tarafından içerik paylaşılan alanlar olarak kullanılırken gruplar kullanıcıların sohbet edebileceği ve içerik paylaşabileceği bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Telegram ifşa kanalları genellikle yerli ve yabancı özel içerikleri ücretsiz olarak bulabileceğiniz alanlardır. Bu alanlarda fotoğraflar ve videolar yöneticiler tarafından paylaşılarak ifşa severlerin beğenisine sunulur. Elbette yalnızca amatör içerikler yer almaz bunun yanı sıra profesyonel onlyf*ns içeriklerine de ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Snapchat, Tiktok ve Twitter gibi sitelerdeki popüler paylaşımlarda bu kanallarda mevcuttur.

Grupkesfet.com, Telegram ve Whatsapp'ta çeşitli ilgi alanları etrafında oluşturulmuş olan toplulukların kullanıcılar tarafından paylaşıldığı bir internet sitesidir.

Paylaşılan gruplar ve kanallar, beraberinde getirdiği yükümlülükleriyle birlikte tamamen kullanıcılara aittir ve Grupkesfet.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Grupkesfet.com'a kanal veya grup ekleyen her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.